Služba „Doživotní záruka“

Určitě jste to zažili u pračky, počítače, nebo mixéru. Jakmile je po záruce, zboží se pokazí, i když do té doby fungovalo bezchybně. Čas od času se to bohužel stává i u pneumatik. Právě takové situace však řeší naše služba Doživotní záruka.

 Doživotní záruka prodlužuje standardní 2letou záruku. Uplatnit ji lze na všechny pneumatiky až do úplného opotřebení, tedy hloubky 1,6 mm u letních a 4 mm u zimních.

Zákazník tak může získat nové zboží nebo 100 % původní ceny, i v případě, kdy se vada projeví až roky po záruce.

Služba se vztahuje na poškození způsobené výrobní vadou nebo únavou materiálu nepřiměřenou době užívání. Jde například o situaci, kdy je svrchní vrstva dezénu v pořádku, ale kvůli výrobní vadě v kordu se při opotřebení na 5 mm objeví boule.


Jak uplatnit službu Doživotní záruka?

  1. Fotografii bočnice, hloubky dezénu a místa poškození nám zašlete na e-mail info@e-pneumatiky.cz
  2. Naši odborníci na vaši žádost odpoví nejpozději do 3 pracovních dnů.
  3. Pokud vaši žádost vyhodnotíme jako oprávněnou, zašleme vám nové zboží, nebo 100 % původní ceny ve formě slevového kuponu.

Doživotní záruka se nevztahuje na mechanické poškození, jako jsou defekty, praskliny, boule a další typy proražení způsobené cizím objektem. Pokud bude poškození posouzeno jako opravitelné, budeme s vámi celou věc řešit v souladu s odpovědností za vady v rámci reklamačního řízení.