TOP 5 novinek pro zimu 2018/2019

Do 1. listopadu už zbývá méně než týden. Pro ty, kteří to zatím nestihli, je nejvyšší čas poohlédnout se po novém zimním přezutí. Sestavili jsme proto seznam 5 novinek pro zimu 2018/2019, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Do 1. listopadu už zbývá méně než týden. Pro ty, kteří to zatím nestihli, je nejvyšší čas poohlédnout se po novém zimním přezutí. Sestavili jsme proto seznam 5 novinek pro zimu 2018/2019, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

 

Všechny nové modely byly navrženy pomocí nejmodernějších technologií a směsí. Jejich jízdní vlastnosti budou proto o poznání lepší, než tomu bylo u předchozí generace.  Navíc si můžete být jisti, že guma není starší než pár měsíců.


 

Barum Polaris 5

Česká kvalita za dostupnou cenu

Barum je v u nás bezkonkurenčně nejpopulárnější obutí. Na pneumatikách českého výrobce u nás jezdí každý pátý řidič. Stojí za tím nejen dostupná cena, ale i špičková kvalita, kterou se značka vyvyšuje nad většinou konkurentů.

 

I řidiči, kteří nechtějí za zimní pneu moc utrácet, si tak mohou dovolit bezpečnou a spolehlivou gumu.

 

Pneumatika skvěle vyniká v podmínkách středoevropské zimy. Snadno si totiž poradí s výkyvy teplot, zvládne jízdu na neudržovaných zasněžených silnicích i břečkou v městech.

 

    Barum Polaris 5              

 


Bridgestone Blizzak LM-001 EVO

Špičkové vlastnosti prověřené miliony spokojených řidičů

Zdokonalená verze úspěšného dezénu Blizzak LM-001 patří mezi největší hity letošní zimy. Pro nejpopulárnějšího světového výrobce je totiž tato novinka vlajkovou lodí na poli zimních pneumatik. K úspěchu pneumatice pomáhá nové uspořádání dezénových bloků i vylepšená směs.

 

Četné drážky velmi rychle odvádí sněhovou břečku, čímž zaručují perfektní ochranu proti aquaplaningu a snowplaningu. Došlo také k významnému snížení valivého odporu, což se projevuje na nižší spotřebě.

 

  Bridgestone Blizzak LM-001 EVO 


 


Michelin Alpin 6

Prémiová guma, která dlouho vydrží

„Bezpečná od prvního okamžiku až do opotřebení“ je motto nejnovějšího dezénu pneumatikového giganta Michelin. Francouzský výrobce chtěl vyvinout pneumatiku s opravdu dlouho výdrží, která si zachová perfektní grip i při minimální hloubce vzorku.

 

Výrazné drážkování ocení řidiči v hustém sněhu na horských a neudržovaných cestách. Ostré hrany dezénových bloků se snadno zaříznou do sněhu a ledu a zajišťují skvělý záběr. Zpevněná ramenní žebra pneumatiky se postarají o skvělou stabilitu na všech površích.

 

Michelin Alpin 6

 


 

Uniroyal AllSeasonExpert 2

Bezpečná jízda po celý rok

Nebaví vás dvakrát ročně přezouvat a hledáte gumu která zvládne sucho, mokro i sníh? Pak vás určitě zaujme nová celoroční pneumatika Uniroyalu.

 

Mezi její hlavní přednosti patří excelentní ochrana proti aquaplaningu a snowplaningu. Díky technologii Sharkskin guma odvádí vodu i sníh rychleji než většina konkurentů.

 

Na sněhu vás podrží zvýšený podíl siliky. Dezén si tak udržuje výbornou adhezi i za nejnižších teplot.

 

Uniroyal AllSeasonExpert 2   

 


Kormoran Snow

 Pro řidiče malých vozů – bezpečně a levně

Polský výrobce cílí na ekonomicky smýšlející řidiče, kteří nechtějí za novou sadu utratit příliš vysokou částku. I když dezén seženete za srovnatelnou cenu, jako asijské gumy, co do kvality je o řadu příček výš.

 

Dezénové bloky jsou uspořádány tak, aby se do sněhu a ledu zařezávaly pod stovkami různých úhlů. Díky tomu se můžete spolehnout na výborný záběr běhounu i v náročných zimních podmínkách.

 

Kormoran spadá do koncernu Michelin. Díky spolupráci s prémiovým výrobcem má proto přístup k moderním technologiím a směsem prodlužujícím kilometrový nájezd.

 

 


 


 Nezaujala vás žádná z novinek?