Novinky pro zimní sezónu 2016/2017

Jaké nové dezény představili producenti pneumatik? Podívejte se s námi na všechny klíčové novinky. Přehled začneme nejočekávanějším pláštěm sezóny, poté se podíváme na ostatní inovované pneumatiky prémiových i ekonomických značek.

 

Jaké nové dezény představili producenti pneumatik? Podívejte se s námi na všechny klíčové novinky. Přehled začneme nejočekávanějším pláštěm sezóny, poté se podíváme na ostatní inovované pneumatiky prémiových i ekonomických značek.

 

 


 Continental WinterContact TS 860

Continetal WinterContact TS 860

Předchozí model TS 850 kraloval mezi zimními profily v žebříčcích oblíbenosti i v odborných srovnáních. V 22 testech skončil 19× na stupních vítězů, 15× rovnou vyhrál. Navazující novinka s pořadovým číslem 860 má podle tvrzení výrobce svého bratříčka ještě předčít. Potvrdí Continental WinterContact TS 860 tyto předpoklady?

 


 Nokian WR A4

Nokian WR A4

Nokian prezentuje dezén WR A4 jako bezpečnou pneumatiku, která zvládá všechny rozmary počasí. Vývojáři nejseverněji položeného výrobce kladli důraz na přilnavost na suchých, mokrých a zasněžených vozovkách. Nokian WR A4 dále vyniká skvělou ovladatelností, vysokou životností a nízkou spotřebou pohonných hmot.  

 


 Pirelli Cinturato Winter

Pirelli Cinturato Winter

Pirelli Cinturato Winter převzal to nejlepší z předchozí řady Snowcontrol Serie 3 a na řadě dalších vlastností ještě zapracoval. Namátkou jmenujme zkrácenou brzdnou stopu, vyšší kilometrový proběh a sníženou hlučnost. Dezén italské značky je k dispozici v rozměrech pro vozy nižší a střední třídy a pro kompaktní SUV.

 


 Hankook Kinergy 4S H740

Hankook Kinergy 4S H740

Zájem o celoroční obutí neustále roste a na tento fakt reaguje i jihokorejský výrobce. Atraktivita značky Hankook spočívá v produkci pneumatik prémiové kvality za dostupnou cenu. Za stejné peníze lepší gumy nenajdete. Jeho novinka Kinergy 4S H740 se chlubí o 6 % kratší brzdnou dráhou na suchu, na sněhu dokonce o 10 %. Asijští inženýři zdokonalili také handling na suchém i mokrém asfaltu. Když si chcete ušetřit práci s přezouváním, s Hankoook Kinergy 4S H740 rozhodně neuděláte chybu.

 


 Sava ESKIMO SUV

Sava Eskimo Suv

Vzrůstající obliba vozů SUV se promítá také do zvýšené poptávky po pneumatikách pro tyto vozy. Slovinský výrobce plášťů chce oslovit ekonomicky smýšlející řidiče, a proto uvádí zcela nový dezén Sava ESKIMO SUV. A jaké má přednosti? V prvé řadě je to stabilita na sněhovézledovatělé silnici. Díky husté síti podélných a příčných drážek bezpečně odolává aquaplaningu. K tomu přidává vysoký kilometrový proběh a zvýšený jízdní komfort. Navíc vás potěší výhodnou cenou. 

Další novinky v našem elektronickém obchodě: 

GoodYear UltraGrip Performance SUV Gen-1
Michelin CrossClimate SUV
Falken EuroWinter VAN01
Kumho I'ZEN XW KW17
General Tire Snow Grabber