Expresní doručení

Dodání již druhý den

Nečekejte na zásilku,většinu zboží doručíme kamkoliv v ČR do druhého dne.

Vlastní sklad, záruka rychlé dodávky

Ke kvalitě a rychlosti našich služeb napomáhá uložení zboží v našem vlastním skladu. Doba expedice je tak zkrácena na minimum.

Dnes objednáte, dnes expedujeme

Pneumatiky obvykle expedujeme týž den a dodáváme do 24h od objednání (platí pro objednávky přijaté do 15h). Zboží z kategorie alu kol a plechových disků doručíme do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky (jedná-li se o nestandardní typ zboží, náš vyškolený pracovník Vás vždy kontaktuje pro upřesnění termínu dodání, případně Vám navrhne odpovídající alternativy).

Profesionální dopravce

Pečlivě zabalené zboží zasíláme prostřednictvím přepravní firmy PPL/DPD/TT či Českou poštou na Vámi určenou adresu (rozvozový čas: od 8 do 18 hodin, každý všední den)

Sledování zásilky

V momentě, kdy je Vaše zboží vyexpedováno, obdržíte od nás číslo zásilky, díky němuž ji můžete sledovat na arese: http://www.ppl.cz, www.dpd.cz, www.toptrans.czwww.ceskaposta.cz

Kontrola zásilky při převzetí

Nadstandardní služby

Vaše zboží můžete pohodlně zaplatit předem pomocí Převodu, E-bankou či Platební kartou VISA, Euro Card, American Express, VISA Electron, Master Card, Maestro, nebo Dobírkou teprve v momentě předání zboží. Osobní odběr. Využijte možnost vyzvednout si své zboží osobně na naší provozovně. V tomto případě můžete zboží uhradit také Hotově. (Osobní odběr je možný po telefonické domluvě). Podrobné informace o provozovně naleznete v sekci kontakt.

Cena dopravy

V internetovém obchodě e-Pneumatiky.cz si můžete být jisti, že Vám zboží dodáme nejrychleji, jak to jen je možné. Naše logistické sklady jsou po celé ČR. Cena dopravy se řídí obchodními podmínkami.

Nechte si poradit

Nejste si jisti správnými parametry produktu, či máte jiný dotaz? Nechte si poradit od kvalitně vyškolených specialistů na naší infolince.

Poskytování výše uvedených služeb se řídí našimi obchodními podmínkami.