Expresní doručení


Dodání již druhý den

Nečekejte na své zboží, téměř kompletní sortiment zboží doručíme kamkoliv v ČR zpravidla již druhý den.


Vlastní sklad, záruka rychlé dodávky!

Ke kvalitě a rychlosti našich služeb přispívá možnost skladování zboží v našem vlastním skladu, doba od expedice k Vám je tak zkrácena na minimum.


Dnes objednáte, dnes expedujeme:

Vaše pneumatiky obvykle expedujeme týž den a dodáváme do 24h od objednání (platí pro objednávky přijaté do 15h). Zboží z kategorie alu kol a plechových disků doručíme do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky (jedná-li se o nestandardní typ zboží, náš vyškolený pracovník Vás vždy kontaktuje pro upřesnění termínu dodání, případně Vám navrhne odpovídající alternativy).


Profesionální dopravce:

Pečlivě zabalené zboží zasíláme prostřednictvím přepravní firmy PPL/DPD/TT či Českou poštou na Vámi určenou adresu (rozvozový čas: od 8 do 18 hodin, každý všední den)


Sledování zásilky:

V momentě, kdy je Vaše zboží vyexpedováno, obdržíte od nás číslo zásilky, díky němuž ji můžete sledovat na arese: http://www.ppl.cz, www.dpd.cz, www.toptrans.czwww.ceskaposta.cz

Kontrola zásilky při převzetí


Nadstandardní služby:

Vaše zboží můžete pohodlně zaplatit předem pomocí Převodu, E-bankou či Platební kartou VISA, Euro Card, American Express, VISA Electron, Master Card, Maestro, nebo Dobírkou teprve v momentě předání zboží. Osobní odběr. Využijte možnost vyzvednout si své zboží osobně na naší provozovně. V tomto případě můžete zboží uhradit také Hotově. (Osobní odběr je možný po telefonické domluvě). Podrobné informace o provozovně naleznete v sekci kontakt.


Cena dopravy :

V internetovém obchodě e-Pneumatiky.cz si můžete být jisti, že Vám zboží dodáme nejrychleji, jak to jen je možné. Naše logistické sklady jsou po celé ČR. Cena dopravy se řídí obchodními podmínkami.


Nechte si poradit:

Nejste si jisti správnými parametry produktu, či máte jiný dotaz? Nechte si poradit od kvalitně vyškolených specialistů na naší infolince.


Poskytování výše uvedených služeb se řídí našimi obchodními podmínkami.