Pneumatiky Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III

Výrobce: Pirelli
Kategorie: Osobní
Období: Zimní
Popis dezénu

Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III – 16"

U dodavatele 4-8 dnů
2 612 Kč Koupit
2 474 Kč Koupit

Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III – 17"

3 229 Kč Koupit
2 051 Kč Koupit

Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III – 18"

2 786 Kč Koupit

Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III – 19"

4 913 Kč Koupit
U dodavatele 29.8.
10 546 Kč Koupit
Zpět na rozměry

Popis dezénu

Pirelli je synonymem pro ty nejvýkonnejší pneumatiky a model zimní pneu Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III tato slova jen potvrzuje.

Očekávaná novinka 2013, kterou pro nadcházející zimní sezonu tradiční italský výrobce připravil je již třetí generací úspěšné modelové řady WINTER SOTTOZERO, která je určena především pro sportovní a luxusní vozy nejvyšších tříd s nejvyššími výkony.

Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III posunuje hranice zimních pneumatik v bezpečnosti, ovladatelnosti a výkonu.

Modernizovaný asymetrický dezén s šípovým tvarem pomáhá maximální trakci na sněhu, pro jízdu na suchu v minusových byly vylepšeny osvědčené 3D lamely, byla rozšířena styčná plocha pneumatiky znamenající vyšší bezpečnost a ovladatelnost a navíc byly rozšířeny podélné drážky, které tak ještě dokonaleji odvádí vodu při rychlé jízdě.

O tom, že se tato generační modernizace WINTER SOTTOZERO Serie III vydařila svědčí i první homologace prestižních automobilek pro nejvýkonnější vozy.

Snížením hodnoty valivého odporu tak dosahuje tato pneumatiky snížení spotřeby paliva, přestože tato vlastnost nebývá u výkonných pneumatika nejpožadovanější.

Pokud vlastníte vůz s velkým výkonem nebo požadujete pro váš luxusní vůz to nejlepší, pak se určitě rozhodněte pro zimní pneumatiku Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III!