Novinky a AKCE e-mailem

Rádi Vám budeme zasílat informace o novinkách a produktech ve slevě.
Zanechte nám svůj e-mail.

Pneumatiky Matador MP59 Nordicca

Výrobce:Matador
Kategorie:Osobní
Období:Zimní

Nahrazující dezény

Výrobce uvedl na trh nové produkty, kterými postupně budou nahrazeny produkty tohoto dezénu. Doporučujeme používat raději modernější verze dezénů.

Popis dezénu

Vývoj vzoru asymetrického dezénu je výsledkem požadavků, které na tuto pneumatiku byly kladeny a které vycházely především ze zimních podmínek kontinentální Evropy. Proto se při konstrukci MP59 Nordicca dbalo především na bezpečnost, komfort, ale současně i na co nejlepší výkon za různých zimních podmínek, které panují právě v „evropské“ zimě.

Charakteristické jsou pro tento model čtyři výrazné obvodové drážky, které nejen že výborně odvádí vodu, ale dokáží výborně udržovat směr. Pro ideální záběr na sněhu a ve sněhové břečce je MP59 Nordicca vybavena příčnými drážkami s tangenciálním uspořádáním a odstupňovanou šířkou. Záběr na sněhu, ale i ledu výrazně podporují i směrově zamykatelné, tvarované lamely nové generace. Vnější strana pneumatiky je opatřena pevnými bloky pro zvýšenou stabilitu a ovládání. Na vnitřní straně jsou pak záběrové prvky a prvky pro bezpečnost za mokra. Toto diferenciální řešení výrazně omezilo hlučnost pneumatiky.

U některých rozměrů je v nabídce i tento model s ochranou ráfku.

Slovenský výrobce Matador Vám nabízí u modelu MP59 Nordicca už třetí generaci bezpečné pneumatiky s vylepšenými jízdními vlastnostmi a to vše ve skvělém poměru cena/výkon!

Dostupné rozměry

průměr 18"

2 862 Kč Dostupnost: U dodavatele 4-8 dnů
 

Další obrázky

Matador MP59 Nordicca
 

Potřebujete poradit?

547 425 320 offline

Porovnávaní

V porovnaní máte 0 produktů.

zobrazit porovnané
odebrat vše

 

Copyright © E-Pneumatiky.cz 2003 – 2017 Všechna práva vyhrazena.

cookie