Novinky a AKCE e-mailem

Rádi Vám budeme zasílat informace o novinkách a produktech ve slevě.
Zanechte nám svůj e-mail.

Pneumatiky Matador MP46 Hectorra 2

Výrobce:Matador
Kategorie:Osobní
Období:Letní

Nahrazující dezény

Výrobce uvedl na trh nové produkty, kterými postupně budou nahrazeny produkty tohoto dezénu. Doporučujeme používat raději modernější verze dezénů.

Popis dezénu

I tradiční zástupce ekonomického segmentu může nabídnout velmi kvalitní vysokorychlostní obutí, důkazem je letní pneu Matador MP46 Hectorra 2. Již od roku 2008 mají řidiči vozidel vyšší třídy a luxusních aut s výkonnými motory možnost obout bez obav téměř domácí pneumatiky.

Na první pohled se jedná o výkonnou pneumatiku s asymetrickým vzorkem – čtyři hluboké obvodové drážky spolu se zkosenými lamelami jsou rozmístěny tak, aby byl minimalizován aerodynamický hluk (tzv. píšťalový efekt). Specifický plný obvodový pás pak zlepšuje směrovou stabilitu a tím zvyšuje bezpečnost. Pneumatika disponuje skvělou ovladatelností a krátkou brzdnou dráhou i při vysokých rychlostech (rychlostní index je až do 300 km/h).

Dezén pneumatiky lze rozdělit na vnitřní a vnější část, pro jistotu je na vnější straně nápis „outer“. Zatímco na vnějšku jsou širší dezénové bloky a úzké příčné drážky pro vyšší stabilitu, na vnitřní straně jsou užší bloky a širší drážky pomáhající výkonu a bezpečnosti na mokru. Na bočnici pneumatiky pak lze nalézt info prvky jako průběh životnosti a pozici pneumatiky na vozidle.

Výhody letní pneumatiky Matador MP46 Hectorra 2:

  • Skvělý poměr cena:kvalita
  • Určena pro vysoce výkonné a luxusní vozy
  • Skvělá ovladatelnost a bezpečnost
  • Inovační info prvky na bočnici

Dostupné rozměry

průměr 16"

Další obrázky

Matador MP46 Hectorra 2
 

Potřebujete poradit?

547 425 320 offline

Porovnávaní

V porovnaní máte 0 produktů.

zobrazit porovnané
odebrat vše

 

Copyright © E-Pneumatiky.cz 2003 – 2017 Všechna práva vyhrazena.

cookie