Novinky a AKCE e-mailem

Rádi Vám budeme zasílat informace o novinkách a produktech ve slevě.
Zanechte nám svůj e-mail.

Pneumatiky Daewoo DW135

Výrobce:Daewoo
Kategorie:Osobní
Období:Letní


Níže naleznete:

Popis dezénu

Letní pneumatiky Daewoo DW135 překvapí nejen velmi příznivou cenou, ale i nízkou hlučností, dobrou životností a velmi dobrou přilnavostí. Daewoo DW135 není na trhu žádným nováčkem. Tento dezén se začal prodávat už v roce 2012 a pořád je jeho vyvážený poměr mezi cenou a výkonem velmi zajímavý pro mnoho motoristů.

 

Přednosti letních pneumatik Daewoo DW135:

• Výborný poměr cena/výkon

• Atraktivní design běhounu

• Dobrá přilnavost, dlouhá životnost a malá hlučnost

 

Atraktivní dezén letní pneumatiky Daewoo DW135 upoutá čtyřmi výraznými obvodovými drážkami, které rychle odvádí vodu ze středu běhounu a minimalizují tak vzniku aquaplaningu. Obloukové lamely běhounu zlepšují jeho přilnavost a kombinace silnějších tenčích drážek v ramenní oblasti zase zvyšuje tuhost pneumatiky. DW135 jsou tak velmi stabilní a přesné i při zatáčení ve vyšších rychlostech. Další oceňovanou vlastností pneumatiky Daewoo DW135 je její skvělá přilnavost na mokré vozovce.

Z dalších výborných parametrů stojí za zmínku nízká hlučnost a dlouhá životnost.

Vzhledem k velkému zájmu majitelů vozů vyšší třídy o tyto cenově dostupné letní pneumatiky jsou pneumatiky Daewoo DW135 nabízeny v rozměrové škále od 16" do 20“.

Hledáte letní pneumatiku, která nabízí výborné jízdní vlastnosti, dlouho vydrží a je cenově dostupná? Vyberte si letní pneumatiku Daewoo DW135. V tomto případě nejsou obavy z neznámé značky na místě.

 

Dostupné rozměry

průměr 16"

průměr 18"

Potřebujete poradit?

547 425 320 offline

Porovnávaní

V porovnaní máte 0 produktů.

zobrazit porovnané
odebrat vše

 

Copyright © E-Pneumatiky.cz 2003 – 2017 Všechna práva vyhrazena.

cookie