Novinky a AKCE e-mailem

Rádi Vám budeme zasílat informace o novinkách a produktech ve slevě.
Zanechte nám svůj e-mail.

Pneumatiky Barum Vanis 2

Výrobce:Barum
Kategorie:Užitkové
Období:Letní


Níže naleznete:

Popis dezénu

Ideální letní pneumatikou pro užitkové vozy, která zároveň nestojí nijak přehnané peníze, to je česká Barum Vanis 2. Vyznačuje se zejména dlouhou životností, skvělým komfortem, vysokou bezpečností, krátkou brzdnou dráhou a nižším rizikem aquaplaningu.

Hlavní výhody letní pneumatiky Barum Vanis 2:

  • Skvělý poměr kvality a ceny
  • Prodloužená životnost a ochranné žebro
  • Díky nižší hlučnosti vysoký komfort

Zcela nově navrhnutý běhoun se zploštělými konturami zlepšuje výdrž pneumatiky. Na první pohled zaujmou tři široké obvodové drážky, které odvádí rychle vodu z kontaktní plochy, a tím se snižuje riziko aquaplaningu. Pneumatika má skvělé vlastnosti i na suchu, to je díky spojovacím můstkům ve střední části dezénu a velkým stabilním blokům, zejména po obvodu pneumatiky. Běhoun je mimořádně pevný a to souvisí s krátkou brzdnou dráhou na suché vozovce.

Plochý profil v kombinaci s optimalizovanou směsí běhounu pak zajišťuje ekonomičnost provozu. Dlouhá životnost je sice hezká, ale poškození pneumatiky o obrubník jí může snadno zredukovat. Proto má robustní bočnice ochranné žebro, které pneu chrání proti poškození od obrubníků. V ramenní oblasti lze nalézt ještě protihlukovou zábranu – díky uzavřeným ramenním drážkám hluk proniká ven jen stěží a jízda je tak mnohem příjemnější.

Pneumatika se nabízí pro rozměr ráfků 14“ – 16“ a pokud tedy hledáte levné a spolehlivé obutí pro dodávku, volba bude snadná – Barum Vanis 2!

Dostupné rozměry

průměr 14"

průměr 15"

průměr 16"

2 125 Kč Dostupnost: U dodavatele 4-8 dnů
 
2 359 Kč Dostupnost: U dodavatele 4-8 dnů
 

Další obrázky

Barum Vanis 2 Barum Vanis 2
 

Potřebujete poradit?

547 425 320 offline

Porovnávaní

V porovnaní máte 0 produktů.

zobrazit porovnané
odebrat vše

 

Copyright © E-Pneumatiky.cz 2003 – 2017 Všechna práva vyhrazena.

cookie