UPOZORNĚNÍ: Koronavirová opatření v posledních dnech narušují výrazně provoz všech dopravních společností. Nedokážeme proto zaručit, že Vaše zásilka dorazí v plánovaném termínu.

Pneumatiky Barum SnoVanis

Výrobce: Barum
Kategorie: Osobní
Období: Zimní
Popis dezénu

Barum SnoVanis – 15"

1 962 Kč Koupit
Zpět na rozměry

Popis dezénu

Specifické požadavky pro zimní pneumatiky užitkových vozů byly zohledněny při vývoji modelu Barum SnoVanis české jedničky ve výrobě pneumatik, který je na trhu už od roku 2011 a jeho prodeje stále stoupají. Podkladem a současně i vzorem pro modernizaci této zimní pneumatiky byl úspěšný model Barum OR59, který byl mezi řidiči známý pro svoji slušnou kvalitu a velmi rozumnou cenu.

Běhoun nové pneumatiky SnoVanis má široké obvodové pásy s obvodovými a příčnými drážkami, které zvyšují odvod vody, rozbředlého sněhu a zvyšují tak odolnost proti aquaplaningu i v příčném směru. Zvýšený počet lamel a záběrových hran zlepšilo jízdní vlastnosti na zasněžené vozovce, zkrátilo brzdnou dráhu a ovlivnilo rovnoměrné opotřebení. Skvělá stabilita byla dosažena mimo jiné i střídavým uspořádáním bloků středového pásu.

U modelu SnoVanis je aplikovaný Barum Belt Concept, který je souhrnem prvků zajišťující rovnoměrné opotřebení a dlouhou životnost pneumatiky, což u užitkových vozidel jistě oceníte. Ve vývojovém oddělení Barumu se podařilo významně zlepšit komfort jízdy, ale především hlučnost pneumatiky, která nyní dosahuje standardní evropské úrovně.

Kvalitní zimní pneumatiky pro dodávky a ostatní užitková vozidla za rozumnou cenu – to je česká pneumatika Barum SnoVanis!