Novinky a AKCE e-mailem

Rádi Vám budeme zasílat informace o novinkách a produktech ve slevě.
Zanechte nám svůj e-mail.

Pneumatiky Barum SnoVanis

Výrobce:Barum
Kategorie:Osobní
Období:Zimní

Nahrazující dezény

Výrobce uvedl na trh nové produkty, kterými postupně budou nahrazeny produkty tohoto dezénu. Doporučujeme používat raději modernější verze dezénů.

Popis dezénu

Specifické požadavky pro zimní pneumatiky užitkových vozů byly zohledněny při vývoji modelu Barum SnoVanis české jedničky ve výrobě pneumatik, který je na trhu už od roku 2011 a jeho prodeje stále stoupají. Podkladem a současně i vzorem pro modernizaci této zimní pneumatiky byl úspěšný model Barum OR59, který byl mezi řidiči známý pro svoji slušnou kvalitu a velmi rozumnou cenu.

Běhoun nové pneumatiky SnoVanis má široké obvodové pásy s obvodovými a příčnými drážkami, které zvyšují odvod vody, rozbředlého sněhu a zvyšují tak odolnost proti aquaplaningu i v příčném směru. Zvýšený počet lamel a záběrových hran zlepšilo jízdní vlastnosti na zasněžené vozovce, zkrátilo brzdnou dráhu a ovlivnilo rovnoměrné opotřebení. Skvělá stabilita byla dosažena mimo jiné i střídavým uspořádáním bloků středového pásu.

U modelu SnoVanis je aplikovaný Barum Belt Concept, který je souhrnem prvků zajišťující rovnoměrné opotřebení a dlouhou životnost pneumatiky, což u užitkových vozidel jistě oceníte. Ve vývojovém oddělení Barumu se podařilo významně zlepšit komfort jízdy, ale především hlučnost pneumatiky, která nyní dosahuje standardní evropské úrovně.

Kvalitní zimní pneumatiky pro dodávky a ostatní užitková vozidla za rozumnou cenu – to je česká pneumatika Barum SnoVanis!

Dostupné rozměry

průměr 15"

Další obrázky

Barum SnoVanis Barum SnoVanis Barum SnoVanis Barum SnoVanis Barum SnoVanis Barum SnoVanis Barum SnoVanis
 

Potřebujete poradit?

547 425 320 offline

Porovnávaní

V porovnaní máte 0 produktů.

zobrazit porovnané
odebrat vše

 

Copyright © E-Pneumatiky.cz 2003 – 2017 Všechna práva vyhrazena.

cookie